Gölbaşı Kaymakamlığı, Gölbaşı Belediye Başkanlığı, Gölbaşı Müftülüğü, Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Gölbaşı İlçe Temsilciliği tarafından ortaklaşa düzenlenen "Şehadet ve Diriliş Buluşması", Gölbaşı Belediye Konferans Salonu’nda yapıldı.
 
Programa, Gölbaşı Kaymakamı Sayın Can AKSOY, Gölbaşı Belediye Başkan Vekili Sayın Ertan ŞAHİN, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Aytaç UÇAN, İlçe Jandarma Komutanı Sayın Erdinç AĞCAKOYUNLU, Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ali Şeyh ÖZDEMİR, Gölbaşı Müftüsü Sayın Selami SAYIN, ilçe protokolü, 15 Temmuz Gazilerimiz Sayın Şerife BOZ, Sayın Muhammed IRMAK, Sayın Yusuf AK ve Sayın Mehmet KÖSE ile Gölbaşı halkı katıldı.
 
Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Kur-an’ı Kerim tilaveti sonrasında TÜGVA Gölbaşı İlçe Temsilcisi Sayın Yakup DENİZ, açılış konuşmasını yaptı. Ardından TÜGVA YİK Üyesi Sayın Mustafa ALKAYIŞ konuşmalarını yaptı.
 
15 Temmuz Gecesi eşinin harfiyat kamyonuyla halkı Taksim'e taşıyarak yürekleri fetheden Sayın Şerife BOZ, darbe teşebbüsü sırasında yaptığı konuşma ile erlerin teslim olmasını sağlayan Adıyamanlı hemşerimiz Sayın Muhammed IRMAK, 15 Temmuz gecesi köprü üzerinde açılan tank ateşi ile gazi olan ve kafasında üç şarapnel parçası ile yaşayan gazimiz Sayın Yusuf AK, o gece ilk defa sürdüğü tank görüntüleri ile tanınan Sayın Mehmet KÖSE o gece yaşadıkları anları ve düşüncelerini katılımcılarla paylaştılar.
 
Program sonunda Kaymakamımız Sayın Can AKSOY, 15 Temmuz Gazilerimize tüm Gölbaşı adına İstanbul'dan bu program için gelen misafirlerimize Türk Bayrağı ve Kur-an’ı Kerim hediye etti. Gölbaşı Belediye Başkan Vekili Ertan ŞAHİN tarafından 15 Temmuz Gazilerimize plaket takdim edildi.
 
 
can, aksoy, can aksoy, kaymakam, gölbaşı, adıyaman, adıyaman gölbaşı, tarım, sağlık, eğitim, çiftçi,
can, aksoy, can aksoy, kaymakam, gölbaşı, adıyaman, adıyaman gölbaşı, tarım, sağlık, eğitim, çiftçi,can, aksoy, can aksoy, kaymakam, gölbaşı, adıyaman, adıyaman gölbaşı, tarım, sağlık, eğitim, çiftçi,can, aksoy, can aksoy, kaymakam, gölbaşı, adıyaman, adıyaman gölbaşı, tarım, sağlık, eğitim, çiftçi,
can, aksoy, can aksoy, kaymakam, gölbaşı, adıyaman, adıyaman gölbaşı, tarım, sağlık, eğitim, çiftçi,
can, aksoy, can aksoy, kaymakam, gölbaşı, adıyaman, adıyaman gölbaşı, tarım, sağlık, eğitim, çiftçi,can, aksoy, can aksoy, kaymakam, gölbaşı, adıyaman, adıyaman gölbaşı, tarım, sağlık, eğitim, çiftçi,can, aksoy, can aksoy, kaymakam, gölbaşı, adıyaman, adıyaman gölbaşı, tarım, sağlık, eğitim, çiftçi,can, aksoy, can aksoy, kaymakam, gölbaşı, adıyaman, adıyaman gölbaşı, tarım, sağlık, eğitim, çiftçi,can, aksoy, can aksoy, kaymakam, gölbaşı, adıyaman, adıyaman gölbaşı, tarım, sağlık, eğitim, çiftçi,can, aksoy, can aksoy, kaymakam, gölbaşı, adıyaman, adıyaman gölbaşı, tarım, sağlık, eğitim, çiftçi,