Adıyaman Valimiz Sayın Nurullah Naci KALKANCI, köy ve mahalle muhtarlarımızla bir araya geldi.
 
       Programa Adıyaman Vali Yardımcısı Sayın Adem KAYA, Gölbaşı Kaymakamı Sayın Can AKSOY, Gölbaşı Belediye Başkanı Sayın Yusuf ÖZDEMİR, İl Özel İdare Genel Sekreteri Sayın Sami IŞIK, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Mete KIZILKAYA, İl Sağlık Müdürü Sayın Erdoğan ÖZ, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Sayın Adil ALAN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Fikret KELEŞ, İlçe Kurum Amirleri, Belde Belediye Başkanları ile Gölbaşı Köy ve Mahalle Muhtarları katıldı.
 
     Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda, Kaymakamımız Sayın Can AKSOY, 2017 yılında ilçemizde yürütülen yatırım ve projeler ile 2018 yılında programa alınarak yapılması planlanan çalışmalar hakkında sunum yaptı.
 
    Adıyaman Valisi Sayın Nurullah Naci KALKANCI, "İçişleri Bakanlığımızın talimatıyla köy ve mahalle muhtarlarımız ile toplantılar düzenliyoruz. Bu toplantılarda köy ve mahallelerimizde yapılması  gerekenler ve talepleriniz alınarak çözüm yolları hakkında gerekli çalışmaları yapmaktayız. Gölbaşı’nda gerçekleştirilen Bayrak Yürüyüşünün birlik ve beraberliğimizin göstergesi olarak büyük önem arz etmektedir.  İlçemize son yıllarda her alanda ciddi yatırımların yapıldığını görüyoruz. Bugün kamu kurum ve kuruluşlarımızın müdürleriyle birlikte siz değerli muhtarlarımızın sorun ve taleplerini dinleyerek çözüm üretmeye çalışacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde ve imkânlarımızın el verdiği ölçüde Gölbaşı ilçemizin sorunlarını çözmenin çaba ve gayreti içerisinde olacağız” dedi. 
 
     Adıyaman Valisi Sayın Nurullah Naci KALKANCI’ın konuşmasının ardından soru cevap şeklinde köy ve mahalle muhtarlarımız istek ve taleplerini dinledi.