Ankara İli Beypazarı İlçesi kaymakamlığına atanan ilçemiz kaymakamı Sayın Can AKSOY onuruna, Kervansaray Lokantası’nda veda yemeği verildi. Yemeğe ilçe Kaymakamımız Sayın Can AKSOY, Garnizon Komutanı Sayın Bekir GAZNEVİ, İlçe Belediye Başkanı Sayın Yusuf ÖZDEMİR, savcılar, hâkimler, , siyasi parti temsilcileri, daire müdürleri ile kaymakamlık personeli, muhtarlar ve ilçe halkı katıldı.
        Gölbaşı Belediye Başkanı Sayın Yusuf ÖZDEMİR  yaptığı konuşmada, kaymakam beyin ilçede kısa süre görev yapmasına rağmen, ilçe için yapılan tüm hizmetlerde, yatırımlarda emeğinin olduğunu belirterek  bundan sonraki yeni görevinde başarılar diledi.
        İlçemiz Kaymakamı Sayın Can AKSOY yaptığı veda konuşmasında: “ İlçede 1 yıl süreyle görev yaptığını, Gölbaşı’nı  ve Gölbaşı halkını çok sevdiğini, görev yaptığı süre boyunca kamu kurum ve kuruluşlarıyla uyum içerisinde ilçeye hizmet etmeye çalıştığını, bu meslekte her yerde farklı şeyler öğrenip farklı dostluklar edindiğini” ifade etti. Konuşmasının sonunda herkesten helallik dileyerek, veda yemeğini tertipleyen Gölbaşı Belediye Başkanlığı’na, davete icabet eden herkese ve Gölbaşı halkına teşekkür etti.
        Kaymakam beye; Belediye Başkanı Sayın Yusuf ÖZDEMİR, İlçe Adliye Teşkilatı adına Savcı Sayın Mustafa SARIGÜL ve İl Genel Meclisi Üyesi Sayın Emrullah KARA günün anısına birer plaket takdim ettiler.
        Bizler de sayın kaymakamımız Sayın Can AKSOY Bey’e bundan sonraki hayatında sağlık, mutluluk ve başarı diliyoruz.