Kaymakamımız Sayın Can AKSOY ve beraberindeki heyet, Aşağı Nasırlı, Aşağı Karakuyu, Gedikli ve Örenli köylerinde incelemelerde bulundu.
 
Kaymakamımız, Aşağı Nasırlı Köyü'nde muhtarımız ve köy halkı ile köy yaşamı ve köyün geçmişi hakkında sohbet etti. Kaymakamımız, Aşağı Nasırlı İlkokulu Müdürü Sayın Mahir KULOĞLU' ndan okul hakkında ve ihtiyaçları noktasında bilgi aldı. Kaymakamımız ve yanındaki heyet Aşağı Nasırlı Köyü'nün ardından Gedikli Köyü'ne geçti.
 
Gedikli Köyü'nde köy halkının sorun ve isteklerini dinleyen Kaymakamımız, Gedikli İlkokulu Müdürü Sayın Eren BALABAN'dan  okul hakkında bilgi aldı.  Kaymakamımız ve yanındaki heyet Gedikli Köyü'nde mezarı bulunan Şehit Piyade Onbaşı Mikdat SÜMER' in mezarını ziyaret etti. Şehidimizin mezarını şehidimizin babası Sayın Bekir SÜMER ile ziyaretten sonra  Aşağı Karakuyu Köyü'ne geçildi.
 
Kaymakamımız Sayın Can AKSOY, Aşağı Karakuyu Köyü ve Örenli köylerini ziyaret edip köy halkı ile sohbet ederek köy halkının sorun ve isteklerini dinledi.
 
 
Kaymakamımız'a köy gezisinde İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Milli Eğitim Müdürü , İlçe Müftü Vekili, İlçe Sağlık Müdürü, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü ve İlçe Özel İdare Müdürü eşlik etti.
 
Köy gezilerimizde bizleri misafir eden tüm Muhtarlarımıza ve Köy Heyetlerine teşekkür ederiz.