Kaymakamımız Sayın Can AKSOY, Gölbaşı Belediyesi ve hayırsever vatandaşlarımız tarafından yaptırılan Fatih Mahallesi'ndeki Turan Özdemir Kültür ve Taziye Evi’nin açılışına katıldı.
 
Fatih Mahallesi'nde bulunan ve inşaatı devam eden camii giriş katında konumlandırılmış olan kültür ve taziye evi hem mahallelilerin taziye evi olarak kullanımının yanında mahallelilerin kültürel ve sosyal faaliyetleri için de bir mekan olarak tasarlanmıştır. Bu yıl sonunda tamamlanacak mahalle camii ile ilçemizin nüfus yönünden ikinci büyüklükte olan Fatih mahallesi için önemli bir yatırımdır.

Programa Kaymakamımız Sayın Can AKSOY, Belediye Başkanı Sayın Yusuf ÖZDEMİR, Belören Belediye Başkanı Sayın Mahmut TURAN, İlçe Müftüsü Sayın Selami SAYIN, hayırseverler ve vatandaşlar katıldı. Açılış sonrası camii inşaatında incelemelerde bulunuldu.

Fatih Mahallesi Turan Özdemir Kültür ve Taziye Evi’nin açılışına katılan Kaymakamız Sayın Can AKSOY, emeği geçenlere teşekkür ederek, ilçemize hayırlı olsun dileklerinde bulundu.