Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Vekili Sayın Ahmet AYDIN, Adıyaman Milletvekillerimiz Sayın Adnan BOYNUKARA, Sayın İbrahim Halil FIRAT ve Sayın Salih FIRAT ilçemizi ziyaret ederek 2018 yılı yatırımları koordinasyon toplantısına katıldılar
 
Düzenlenen toplantıda, Gölbaşı Belediye Başkanı Sayın Yusuf ÖZDEMİR, Gölbaşı Belediyesi olarak yaptıkları yatırımlar ile ilgili bilgi verdi. Kaymakamımız Sayın Can AKSOY da 2018 yılında ilçemizde yapılan tüm yatırımlarla ilgili sunum yaptı. İlçemiz yatımlarının ilçemize kazandırılmasında katkısı olan tüm Milletvekillerimize teşekkür etti.
 
Gölbaşı merkezdeki programın ardından Belören Çok Programlı Anadolu Lisesinin açılış töreni için Belören Beldesine geçildi.
 
Yapımı tamamlanan 12 derslikli Belören Çok Programlı Anadolu Lisesinin açılışına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Programda konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı  Sayın Mehmet ALTINDAL, Belören Çok Programlı Anadolu Lisesinde üniversite sınavını kazanma oranının %60 üstünde olduğunu belirterek bu başarını devamını diledi.
 
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Vekili Sayın Ahmet AYDIN yaptığı konuşmada "Yeni okumuzla birlikte Belören Çok Programlı Anadolu Lisesinden mezun olacak öğrencilerin, bu ülkeyi bu milleti çok daha ileriye taşıyacak alanında nam yapmış kişiler olmalarını diliyorum. Bizler onlar için çalışıp çabalayacağız, çocuklarımızı aile değerlerine, kültürüne, ecdadına bağlı, tarihini tanıyan, eğitiminde fırsatları en iyi şekilde değerlendiren gençler olarak yetiştirmek zorundayız" dedi.
 
Okul binasını gezen heyetimiz, Okul Müdürü Sayın Abdullah ÖZBAY'dan okul hakkında bilgi aldı.